Serwis

Oferujemy Państwu pełen zakres usług serwisowych związanych z bieżącą eksploatacją i utrzymaniem urządzeń do transportu bliskiego. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wykonujemy naprawy oraz remonty kapitalne wszystkich uznanych marek wózków widłowych. W szczególności specjalizujemy się w naprawach i serwisie wózków firmy TOYOTA.

Sprawność

Wszystkie maszyny, znajdujące się w naszej ofercie, przechodzą szczegółowe badania techniczne i posiadają odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego.

Utrzymanie

Wykonujemy konserwację wózków widłowych oraz przeglądy okresowe na wezwanie klienta, a także w ramach stałej umowy.

Dokumentacja techniczna

Firma nasza zajmuje się również przygotowywaniem pełnej dokumentacji technicznej, niezbędnej do dokonania odbioru urządzenia przez UDT.

Dodatkowe wyposażenie

Na życzenie klienta dostosowujemy wózek w dodatkowe wyposażenie np.: szyba (przednia i tylna), miękkie drzwi, pełna kabina czy specjalistyczny osprzęt.

Naprawy przeprowadzamy zarówno u klienta, jak i we własnym zakładzie. W przypadku oczekiwania na nowy sprzęt lub przeprowadzenia niezbędnego remontu wózka widłowego na warsztacie oferujemy na czas naprawy urządzenie zastępcze beż żadnych dodatkowych kosztów. Stwarza to komfortową sytuację dla Państwa, ponieważ dzięki temu klient nie ponosi żadnych strat związanych z przestojem spowodowanym przez brak sprzętu.

Uaktualniany na bieżąco stan magazynowy części zamiennych powoduje szybką reakcję na awarię, a podpisane umowy z dostawcami części zamiennych gwarantują dostarczanie ich w jak najkrótszym okresie czasu. Wszystkie zużyte elementy składowe wózków widłowych wymieniane są na nowe oryginalne części lub na życzenie klienta, na tańsze zamienniki pochodzące tylko od sprawdzonych producentów.

W związku z objęciem wózków widłowych z dniem 18.08.2003 r. obowiązkowym Dozorem Technicznym nasi serwisanci posiadają wymagane uprawnienia do prac konserwatorskich wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.